Posprzątają wspólnie Krznę

  • 17.09.2021, 09:43
  • red.
Posprzątają wspólnie Krznę fot. Archiwum/Adam Trochimiuk/poglądowe
Wody Polskie i Międzyrzecka Drużyna Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zaprasza do wspólnego sprzątania Krzny w Białej Podlaskiej.

Akcja odbędzie się w sobotę, 18 września. Wydarzenie rozpocznie się briefingiem prasowym o godzinie 10.30.

Miejsce zbiórki: Biała Podlaska, most na rzece Krzna przy ul. Łomaskiej.

Miejsce zakończenia akcji: Biała Podlaska, kładka na rzece Krzna przy ul. Kąpielowej.

- Jest to wspólna akcja PGW Wody Polskie Zarządu Zlewni w Białej Podlaskiej i ratowników Międzyrzeckiej Drużyny Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Partnerem akcji jest Zakład Zagospodarowania Odpadów w Białej Podlaskiej, który zebrane śmieci przyjmie do utylizacji - informuje Jarosław Kowalczyk, kierownik Zespołu Komunikacji Społecznej i Edukacji Wodnej w RZGW w Lublinie.

Wydarzenie to wpisuje się w działania edukacyjne Wód Polskich, których celem jest propagowanie postaw proekologicznych i przeciwdziałanie nagannemu zjawisku zaśmiecania wód.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe