Świętuj z nami Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

  • 18.09.2021, 07:05
  • Artykuł sponsorowany
Świętuj z nami Dni Otwarte Funduszy Europejskich!

Mija kolejny rok, odkąd Fundusze Europejskie zmieniają na lepsze rzeczywistość wokół nas. Nie są to czcze słowa. Często przecież nawet nie zdajemy sobie sprawy, że każdego dnia, w naszym najbliższym otoczeniu, mijamy namacalne efekty zmian możliwych dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to doskonała okazja, by dokonać podsumowań i pokazać jak zmienia się województwo lubelskie wspólnie z Funduszami. 

Tegoroczna - VIII edycja DOFE ma formułę hybrydową. Można wybrać uczestnictwo w wydarzeniach online lub tych organizowanych stacjonarnie.
W ramach DOFE beneficjenci Funduszy Europejskich przygotowują mnóstwo atrakcji. Sprawdźcie sami na stronie www.dniotwarte.eu.  Informacje o tym co się dzieje w Lubelskiem znaleźć można także na www.rpo.lubelskie.pl.  Możecie wziąć udział w konkursie fotograficznym „Lubelskie Fundusze Europejskie w kadrze”, w którym nagrodą jest kolacja z tegoroczną ambasadorką DOFE - Kasią Bujakiewicz. Każdy na pewno znajdzie ciekawą, funduszową atrakcję dla siebie i bliskich. W Lubelskiem przez cały funduszowy weekend tj. 17-19 września można odwiedzić wiele miejsc i wziąć udział w atrakcyjnych wydarzeniach za darmo lub ze zniżką. 16 września mieszkańcy Puław mieli okazję podziwiać niecodzienny wygląd Pałacu Czartoryskich w Puławach, który zabłysnął barwami Dni Otwartych Funduszy Europejskich. 

Chcielibyście poznać historię lubelskich beneficjentów chociażby na spacerze? Koniecznie znajdźcie naszą funduszową serię podcastów na Anchor czy Spotify „Rozwijaj lubelskie z Funduszami Europejskimi”.

Jeżeli jesteście ciekawi, co tak naprawdę zyskuje każdy z nas dzięki Funduszom Europejskim wydarzenie DOFE 2021 jest właśnie dla Was!
17-19 września wspólnie świętujmy rozwój naszej Ojczyzny – małej i dużej. 
Dzięki Funduszom Europejskim możemy więcej!

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe