Biała Podlaska: Zajęcia dla maluchów

  • 20.09.2021, 08:22
  • (pc)
Biała Podlaska: Zajęcia dla maluchów fot. pixabay.com/poglądowe
Biblioteka Barwna serdecznie zaprasza wszystkie dzieci od 2,5 do 3,5 lat do uczestnictwa, w reaktywowanym po prawie dwuletniej przerwie, Tęczowym Klubie Malucha.

– Nasze spotkania są doskonałym preludium do stawiania pierwszych kroków w rozpoczęciu przedszkolnej przygody, uczą współpracy w grupie rówieśniczej oraz rozwijania swoich umiejętności poprzez udział w zabawach ruchowych, prostych pracach plastycznych - zachęcają bibliotekarze

Zajęcia są przygotowywane tak, aby każde dziecko miało okazję do samodzielnej wypowiedzi i pracy we własnym tempie. Będą odbywały się w każdą środę o godzinie 10:30. Ruszają już 29 września.

Warunkiem uczestnictwa w Tęczowym Klubie Malucha jest posiadanie karty czytelnika, którą można założyć podczas pierwszego spotkania oraz wypełnić kartę uczestnictwa dostępną w Bibliotece Barwnej. Zapisy przyjmowane są osobiście w siedzibie Barwnej. Liczba miejsc jest ograniczona.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe