Biała Podlaska: Siemakowicz zastąpi Parafiniuka?

  • 22.09.2021, 12:51
  • Joanna Danielewicz
Biała Podlaska: Siemakowicz zastąpi Parafiniuka? Adam Trochimiuk/archiwum
Prawdopodobnie Grzegorz Siemakowicz zastąpi Stefana Parafiniuka w bialskiej radzie miasta. Ostatnio o podjęciu takiej decyzji poinformował osobiście w mediach społecznościowych.

Po tym jak na początku września zmarł wieloletni radny miejski Stefan Parafiniuk, decyzję o zastąpieniu kolegi z jednej wyborczej listy, zadeklarował w ostatnich dniach Grzegorz Siemakowicz. - Nie była to dla mnie łatwa decyzja. Jestem w pełni świadomy, że zastąpienie takiej osoby jak pan Parafiniuk jest wielkim zaszczytem, ale też jeszcze większym wyzwaniem. Jednak nie przyjmując mandatu zawiódłbym wszystkich moich wyborców, którym jeszcze raz składam podziękowania za każdy z 370 oddanych na mnie głosów – informuje na swoim facebooku Grzegorz Siemakowicz.

Siemakowicz startował do rady miasta w 2018 roku z list komitetu wyborczego Koalicji Obywatelskiej. Zdobył 370 głosów i do rady miasta nie wszedł. Politycznie związany z PSL, od 2016 roku jest szefem miejskich struktur tej partii. Deklaruje, że będzie intensywnie pracował na rzecz mieszkańców os. Francuska i Sielczyka. - Planuję uruchomienie biura, w którym co najmniej raz w tygodniu mieszkańcy będą mogli się ze mną spotkać i zgłosić nurtujące ich problemy, o szczegółach poinformuję zaraz po objęciu mandatu – dodaje w swoim wpisie.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 21 września

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe