ŁOSICE: Świetne starty młodych sportowców 

  • 04.10.2021, 13:41
  • Joanna Gąska
ŁOSICE: Świetne starty młodych sportowców  PUKS Jedynka Łosice
Zawodnicy klubu PUKS Jedynka Łosice zaliczyli świetne starty w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych dla Szkół im. H. Jakimiaka oraz w ramach cyklu „Czwartków lekkoatletycznych”.

W międzynarodowym turnieju zawodnicy PUKS Jedynka Łosice zdobyli aż 15 medali (6 złotych, 3 srebrne, 6 brązowych) w pięciu kategoriach wiekowych (roczniki 2007-2011). Złote medale wywalczyli: Karolina Suszczyńska w skoku w dal, Emilia Izdebska w biegu na 1000m, sztafeta 4x100m (Obrepalska, Suszczyńska, Podlipniak, Kucewicz), Amelia Wojtczuk, Filip Kuśmierczyk i Julia Hryciuk w skoku w dal. Srebrne medale: Weronika Kucewicz i Julita Bobryk w skoku w dal oraz Natasza Andrzejczuk w pchnięciu kulą 3kg. Natomiast brązowe medale: Alicja Szumiec w pchnięciu kulą 3kg, sztafeta 4x100m (Gałys, Bobryk, Wojtczuk, Olichwiruk), Weronika Podlipniak, Aleksandra Koźluk i Magdalena Kowieska w skoku w dal oraz Patrycja Borkowska w biegu na 300m.

Podczas "Czwartków lekkoatletycznych" drugie miejsce w biegu na 300m wywalczyła Maja Częstochowska, która stanęła również na II stopniu podium w skoku w dal. Dwa srebra zdobył Filip Kuśmierczyk w biegu na 60m i skoku w dal. Patrycja Łaszczyk złoto w biegu na 300m, a Zuzanna Jaszczuk złoto w biegu na 60m i srebro w skoku w dal. Brązowe krążki wywalczyły Magdalena Kowieska w biegu na 60m, Majka Kałan w biegu na 300m i w skoku w dal, oraz Julia Hryciuk w skoku w dal.

 

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe