Gmina Komarówka Podlaska: Z siekierą napadli na sąsiada

  • 08.10.2021, 08:00
  • (el)
Gmina Komarówka Podlaska: Z siekierą napadli na sąsiada pixabay.com
Z obrażeniami ciała do szpitala trafił 65-letni mieszkaniec gminy. Mężczyznę przy użyciu siekiery i drewnianej kantówki zaatakowali ojciec z synem. Poszło o skrajnie odmienne wyobrażenia co do przebiegu granicy obu nieruchomości gruntowych.  

Z sąsiadem zawsze trzeba żyć w zgodzie. Może się bowiem przydać. Zwłaszcza, że jak pisała poetka: "on wiosną się uśmiechnie, jesienią zagada". Sąsiada przede wszystkim pod żadnym pozorem nie wolno pozbawiać równowagi emocjonalnej, nie wiadomo bowiem, na co będzie go stać, gdy straci nerwy.

Przekonał się o tym 65-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska. - Podczas wytyczania działki rolnej pomiędzy sąsiadami doszło do nieporozumienia i kłótni. Agresja słowna szybko przerodziła się w czyny. 22 i 59-latek zaatakowali swojego sąsiada przy użyciu siekiery i drewnianej kantówki - opowiada aspirant Piotr Mucha, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. 

 

 

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe