Radzyń Podlaski: Nagrodzeni za laury w konkursach

  • 08.10.2021, 13:00
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Nagrodzeni za laury w konkursach UM Radzyń Podlaski
Podczas wrześniowej sesji władze miasta nagrodziły uczniów prowadzonych przez samorząd szkół za osiągnięcia w konkursach organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty. Upominki odebrało sześciu uczniów.

- To nagroda za dotychczasową pracę i motywacja do starań na przyszłość, wyraz uznania dla waszej wzorowej postawy uczniowskiej, niezwykle solidnego podejścia do obowiązków szkolnych, a także ponadprzeciętnych zdolności i ponadprzeciętnej inteligencji, podziękowania za ambicje i za ciężką pracę. Jesteście wspaniałymi ambasadorami naszego Miasta, przysparzacie mu sławy i splendoru – mówiła Małgorzata Kowalczyk, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, dziękując jednocześnie nauczycielom za przygotowanie swoich wychowanków i rodzicom nagrodzonych uczniów.

Upominki z rąk burmistrza Jerzego Rębka i przewodniczącego rady miasta Adama Adamskiego odebrało czterech uczniów Szkoły Podstawowej nr 1: Patrycja Borkowska finalistka konkursu matematycznego na szczeblu wojewódzkim Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz wojewódzkiego konkursu informatycznego „Mistrz komputera”, a także wyróżniona w konkursie wiedzy ekonomicznej „Przedsiębiorczy uczeń”; Franciszek Gepner - finalista konkursu matematycznego na szczeblu wojewódzkim LKO; Sebastian Steć - finalista konkursu języka angielskiego na szczeblu wojewódzkim LKO i Urszula Gepner - laureatka konkursu chemicznego oraz konkursu biologicznego na szczeblu wojewódzkim LKO.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 5 października

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe