Łosice: Seniorzy odśpiewali Gaudeamus Igitur

  • 10.10.2021, 12:00
  • (jg)
Łosice: Seniorzy odśpiewali Gaudeamus Igitur ŁDK
Uniwersytet Trzeciego Wieku im. Tajnej Organizacji Nauczycielskiej w Łosicach w zeszły czwartek zainaugurował rok akademicki. 

Uroczyste Gaudeamus Igitur odśpiewano w sali widowiskowej ośrodka kultury. Podczas spotkania inauguracyjnego wybrano skład nowej Rady Słuchaczy, a także wręczono indeksy dziewięciu studentom Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na wydarzenie przybyli też słuchacze UTW w Mordach oraz zaproszeni goście. Wśród nich była sekretarz miasta i gminy Małgorzata Łaska, ksiądz dziekan Sławomir Kapitan i dyrektor Łosickiego Domu Kultury, Dorota Kozłowska.

Dorota Kozłowska przypomina, że wciąż przyjmowane są zgłoszenia od kandydatów na słuchaczy UTW - Osoby, które są chętne wstąpić w szeregi Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łosiach zapraszamy do zapisów w sekretariacie ŁDK do 7 października – informuje.

 

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe