Śmiertelny wypadek w Małaszewiczach

  • 11.10.2021, 12:23 (aktualizacja 11.10.2021, 13:05)
  • (ach)
Śmiertelny wypadek w Małaszewiczach https://biala-podlaska.policja.gov.pl/
Policjanci z terespolskiego komisariatu ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku podczas pracy. Dzisiaj rano na terminalu przeładunkowym w miejscowości Małaszewicze Małe, pracownik przyciśnięty został przez skład z kontenerami do krańcowej zapory torowiska. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

- Czynności wykonywane były przy udziale Państwowej Inspekcji Pracy i pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 7.00 na kolejowym terminalu przeładunkowym w miejscowości Małaszewicze Małe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni pracownik firmy został przyciśnięty do krańcowej zapory przez skład towarowy. Niestety w wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. W chwili wypadku maszynista prowadzący skład był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia - przekazuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. 

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe