Torebka z tysiącami czeka na właścicielkę

  • 14.10.2021, 10:25
  • red.
Torebka z tysiącami czeka na właścicielkę fot. pixabay.com/poglądowe
Pracownica jednej z bialskich restauracji znalazła podczas sprzątania torebkę z kilkoma tysiącami złotych. W środku nie było jednak dokumentów właścicielki. Sprawę zgłosiła na policję. Teraz funkcjonariusze czekają, aż ktoś zgłosi się po wartościową zgubę.

Pod koniec ubiegłego miesiąca do bialskiej komendy zgłosiła się pracownica jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta. - Z jej relacji wynikało, że podczas sprzątania restauracji znalazła torebkę, a w niej kilka tysięcy złotych. Nie było tam jednak dokumentów, które potwierdziłyby tożsamość właścicielki. Podjęte przez personel próby odnalezienia właścicielki zguby zakończyły się niepowodzeniem, dlatego kobieta postanowiła sprawę zgłosić organom ścigania - informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

Teraz właścicielki torebki szukają bialscy policjanci. Wszystkie osoby, posiadające informację w tej sprawie proszone są o kontakt z bialską komendą pod numerem telefonu 47 814 13 23 lub 112.

- Dziękujemy znalazcy za godną naśladowania obywatelską postawę. Często osoby, które przynoszą znalezione przedmioty do komendy czy komisariatu chcą pozostać anonimowe, nie licząc na żadne gratyfikacje, ze strony właścicieli - dodaje rzeczniczka policji.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe