Powiat łosicki: Lokalne inwestycje ze wsparciem Mazowsza

  • 20.10.2021, 10:01
  • Joanna Gąska
Powiat łosicki: Lokalne inwestycje ze wsparciem Mazowsza fot. pixabay.com/poglądowe
Samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył 4 mln zł na wsparcie realizacji czterech projektów inwestycyjnych na terenie gmin Łosice, Olszanka i Sarnaki. Dzięki pieniądzom możliwa będzie między innymi budowa i modernizacja świetlic wiejskich. Powstanie też studnia głębinowa.

Dodatkowe fundusze zostały przekazane samorządom z budżetu Mazowsza na realizację przedsięwzięć związanych z modernizacją i rozbudową świetlic oraz strażnic OSP, a także na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

– Po raz kolejny nasze wsparcie kierujemy do samorządów lokalnych z subregionu siedleckiego. Zgłoszone projekty są bardzo różnorodne, dotyczą istotnych dla mieszkańców inwestycji, które niejednokrotnie są też bardzo kosztowne. Gdyby nie nasze dofinansowanie, ich realizacja nie byłaby możliwa – zauważa Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego. (...)

Cały artykuł przeczytacie w łosickim wydaniu Słowa Podlasia z 19 października

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe