Miał zmiażdżone palce. Policjanci pomogli mu dotrzeć do szpitala

  • 20.10.2021, 20:28
  • red./Policja
Miał zmiażdżone palce. Policjanci pomogli mu dotrzeć do szpitala
Policjanci pilotowali do bialskiego szpitala samochód przewożący 25-letniego mężczyznę, który uległ wypadkowi. Z relacji roztrzęsionej matki prowadzącej auto, wynikało że pokrzywdzony ma zmiażdżone palce lewej dłoni. Policyjna eskorta drogami powiatu pozwoliła w dużo krótszym czasie dotrzeć poszkodowanemu do szpitala.

We wtorek, 19 października, przed południem policjanci pełniący służbę na terenie gminy Terespol przeprowadzili dość niecodzienną interwencję. Z informacji przekazanej dyżurnemu wynikało, że o pomoc zwróciła się do nich roztrzęsiona kobieta, która przewoziła swojego rannego syna.

- Z jej relacji wynikało, że mężczyzna zmiażdżył sobie palce lewej dłoni. Do zdarzenia dojść miało podczas zamykania kilkumetrowych drzwi hali magazynowej. Z uwagi na długi czas oczekiwania na przyjazd karetki kobieta chciała jak najszybciej dowieźć rannego do szpitala, aby personel medyczny mógł szybko udzielić mu pomocy. Ze względu na stan poszkodowanego, mundurowi podjęli decyzję o podjęciu pilotażu auta do placówki medycznej - relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

Przy bezpiecznej asyście funkcjonariuszy, kierująca sprawnie przejechała przed teren powiatu jak też ulice Białej Podlaskiej, docierając szybko do szpitala. 25-letni mieszkaniec gminy Terespol został przekazany personelowi medycznemu, który udzielił mu specjalistycznej pomocy.

 

red./Policja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe