Wisznice: Wielkie otwarcie Hotelu Avangarda

  • 23.10.2021, 10:15
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Wisznice: Wielkie otwarcie Hotelu Avangarda fot. Hotel Avangarda
Ekskluzywne wnętrza, pyszne menu, słowa podziękowania i dobra zabawa przy największych przebojach. Tak można podsumować wielkie otwarcie nowego obiektu Hotelu Avangarda, które odbyło się 10 października w Wisznicach. – Poszerzyliśmy naszą ofertę o nowoczesną salę, pokoje hotelowe i SPA. Zapraszamy gości z całej Polski i zza granicy – mówi właściciel Konrad Jaszczuk.

Uroczystość zgromadziła ok. 300 gości, którzy weszli na salę po czerwonym dywanie i wśród blasku opraw świetlnych, luster oraz przy bogato zastawionych stołach bawili się do białego rana. Podczas części oficjalnej nie zabrakło podziękowań. Wójt gminy Wisznice pogratulował Konradowi Jaszczukowi zrealizowania inwestycji.

Zaś właściciel hotelu podziękował wszystkim, którzy wsparli go w tym dużym przedsięwzięciu, szczególnie rodzicom Krzysztofowi i Alfredzie Jaszczukom, kierownikowi budowy Waldemarowi Waszczukowi, menadżer Elżbiecie Mazurek, szefowej kuchni Anecie Biełuszce oraz wójtowi Piotrowi Draganowi.

Zabawa i szczytny cel

Gości hotelu rozgrzali Gentelmensi – Łukasz i Tomek oraz Wodzirej Paweł. Najwięcej emocji wzbudził jednak występ gwiazdy disco polo Zenka Martyniuka, który przyjechał do Avangardy na specjalne zaproszenie pana Konrada. Koncert artysty okazał się strzałem w dziesiątkę. Publiczność nagrodziła go gromkimi brawami. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć z Zenkiem i autografów dla wszystkich chętnych. Goście Avangardy pokazali, że potrafią się nie tylko dobrze bawić, ale też pomagać. Hojnie wsparli zbiórkę na leczenie i rehabilitację Bartka Kaniewskiego, który choruje na SMA. Dzięki uprzejmości Konrada Jaszczuka i wielkim sercom gości udało się zebrać 2430 zł oraz przeznaczyć płytę Zenka z podpisem na licytacje, z której dochód wesprze leczenie chłopczyka. To jednak nie koniec atrakcji. Emocjonującym punktem było losowanie 7-dniowej wycieczki do Egiptu i lotu widokowego nad regionem. Zabawa w ekskluzywnych wnętrzach Hotelu Avangarda trwała do rana i dla wielu stała się miłym wspomnieniem. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 19 października

Justyna Lesiuk-Klujewska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe