Gmina Biała Podlaska: Dodatkowy nabór na solary

  • 25.10.2021, 11:38
  • (pc)
Gmina Biała Podlaska: Dodatkowy nabór na solary fot. pixabay.com/poglądowe
Samorząd organizuje dodatkowy nabór wniosków na montaż instalacji solarnych z projektu o nazwie "Odnawialne źródła energii w gminie Biała Podlaska", organizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Mieszkańcy mogą składać wnioski na następujące instalacje: z 2 kolektorami słonecznymi – liczba domowników od 2 do 4 (koszt montażu instalacji po stronie mieszkańca wynosi 3400 zł brutto); z 3 kolektorami słonecznymi – liczba domowników od 5 do 6 (koszt montażu instalacji po stronie mieszkańca wynosi 3725 zł brutto) oraz z 4 kolektorami słonecznymi – liczba domowników 7 i powyżej (koszt montażu instalacji po stronie mieszkańca wynosi 4105 zł brutto).

Przy składaniu wniosku należy pamiętać, że za montaż drugiej wężownicy, służącej do podgrzewania wody kotłem CO oraz jako dodatkowe zabezpieczenie instalacji przed przegrzaniem, wykonawca pobierze od mieszkańca jednorazową zryczałtowaną opłatę w wysokości 550 zł brutto.

Zgłoszenia do projektu składać można osobiście w sekretariacie urzędu gminy, pocztą tradycyjną lub poprzez platformę EPUAP. Po zakończeniu naboru uzupełniającego kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy na montaż instalacji solarnej. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wzór wniosku dostępny jest na stronie www.gmina-bialapodlaska.pl.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe