Biała Podlaska: Kolejny ambulans pogotowia

  • 27.10.2021, 09:50
  • (jlk)
Biała Podlaska: Kolejny ambulans pogotowia fot. Pogotowie Ratunkowe w Białej Podlaskiej
Tabor stacji pogotowia ratunkowego po raz kolejny się powiększa. Do bialskiego pogotowia trafił nowy ambulans typu C z kompletnym wyposażaniem. Będzie stacjonować w Punkcie Wyjazdowym Stacji Pogotowia Ratunkowego w Komarówce Podlaskiej.

Ambulans zakupiony został w ramach projektu pn. „Wsparcie Zespołów Ratownictwa Medycznego Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej w realizacji działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz innych chorób zakażanych”. Projekt realizowany jest w ramach działania 9.1 Infrastruktura ratownictwa medycznego oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Projekt na celu ma wsparcie pogotowia ratunkowego w związku z realizacją działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem "COVID-19" oraz innych chorób zakaźnych, w tym poprawę infrastruktury sprzętowej podmiotu, a także zakup środków ochrony indywidualnej dla Zespołów Ratownictwa Medycznego oraz środków do dezynfekcji. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 26 października

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe