Powiat bialski: Lidera szajki ujęto w Szwecji

  • 27.10.2021, 10:02
  • Marcin Kozarski
Powiat bialski: Lidera szajki ujęto w Szwecji
W ręce policjantów wpadł mieszkający w Szwecji 54-latek podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Poszukiwany zajmował się dystrybucją dużej ilości narkotyków, które kupował w Hiszpanii.

Do ujęcia 54-latka doprowadzili funkcjonariusze zajmujący się poszukiwaniami i identyfikacją osób z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Podstawą do zatrzymania pochodzącego z powiatu bialskiego mężczyzny był Europejski Nakaz Aresztowania. 

Informacje o jego miejscu pobytu otrzymali z Polski szwedzcy policjanci. Po zatrzymaniu został przetransportowany do kraju i osadzony w areszcie tymczasowym. - Mężczyzna ma polskie i szwedzkie obywatelstwo. Zarzuca się mu kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, w tym organizowanie i finansowanie procederu przemytu narkotyków - informuje Jacek Drabarek, zastępca prokuratora okręgowego w Lublinie. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 26 października

Marcin Kozarski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe