Gmina Łomazy: Doposażą jednostki OSP

  • 28.10.2021, 11:18
  • (jlk)
Gmina Łomazy: Doposażą jednostki OSP fot. UG Łomazy
Strażacy z gminy Łomazy odebrali umowy na dofinansowanie z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników na zakup wyposażenia jednostek OSP. Spotkanie odbyło się w Warszawie. 

Wydarzenie odbyło się w sobotę 23 października w Warszawie. Prezes OSP Dubów Tadeusz Stankiewicz, prezes OSP Huszcza Barbara Hołownia, skarbnik OSP Korczówka Edmund Nowosielski oraz prezes OSP Łomazy Grzegorz Tereszczuk odebrali umowy na dofinansowanie. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup pomp, węży, wentylatorów oddymiających, radiotelefonów, piłę do betonu oraz inne wyposażenie jednostek.

Dofinansowanie przyznano w ramach otwartego konkursu na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia pn. „Wyposażenie wozów strażackich w ramach wspierania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich". Wręczenie umów nastąpiło w obecności pochodzącej z Łomaz pani Moniki Głowackiej, członka Zarządu Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych Rolnictwa i Obszarów Wiejskich Regiony.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe