Gmina Piszczac: Poplenerowa wystawa obrazów

  • 29.10.2021, 09:41
  • (jlk)
Gmina Piszczac: Poplenerowa wystawa obrazów fot. Justyna Lesiuk-Klujewska
W urzędzie gminy w Piszczacu można podziwiać ciekawą wystawę. Obrazy zostały namalowane przez podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. Artyści uwiecznili na płótnie jesienną przyrodę. 

"Barwy jesieni" – tak nazwano plener malarski, który odbył się na terenie ośrodka. Młodzi artyści chętnie wzięli w nim udział. Dzięki profesjonalnym narzędziom i przyborom malarskim mogli poczuć się jak prawdziwi malarze. Ich obrazy przedstawiają piękno jesieni. 22 października odbył się wernisaż wieńczący plener. Obecnie wystawę można podziwiać w piszczackim urzędzie gminy. Podopieczni SOSW w Zalutyniu mogą rozwijać talenty dzięki grantowi, który pozyskało Społeczno-Oświatowe "Żyć godnie". Stowarzyszenie otrzymało 6 tys. zł na zrealizowanie projektu „Spotkania sportowe, artystyczne i kulturoznawcze w SOSW w Zalutyniu”. 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe