Biała Podlaska: Wyprawka dla małego czytelnika

  • 30.10.2021, 13:01
  • (pc)
Biała Podlaska: Wyprawka dla małego czytelnika fot. pixabay.com/poglądowe
Miejska Biblioteka Publiczna już po raz czwarty przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Mała Książka Wielki Człowiek.

Przedsięwzięcie organizuje Instytut Książki, który zachęca rodziców dzieci urodzonych w latach 2015-2018 do zgłoszenia się po wyjątkową czytelniczą wyprawkę dla swoich pociech.

Wystarczy, że wraz ze swoją pociechą odwiedzą Bibliotekę Barwną bądź którąkolwiek z filii bialskiej książnicy. Wyprawka jest całkowicie bezpłatna i zapewni najmłodszych wyjątkowy czytelniczy start.

Zestaw zawiera "Pierwsze czytanki dla…", dostosowane pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, spełniające najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych oraz Kartę Małego Czytelnika.

Dodatkowo za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe