Sprawdź, czy masz boreliozę

  • 04.11.2021, 09:15
  • (jlk)
Sprawdź, czy masz boreliozę fot. pixabay.com/poglądowe
Gmina Łomazy prowadzi trzeci nabór na bezpłatne badania i konsultacje w ramach programu profilaktycznego "Przeciwko boreliozie". Wydarzenie zaplanowano na listopad. 

Jak informuje wójt Łomaz Jerzy Czyżewski, już blisko 500 mieszkańców gminy wzięło udział w tej akcji. Z uwagi na duże zainteresowanie został wyznaczony już trzeci termin przeprowadzenia bezpłatnego badania i konsultacji medycznych. 

Program profilaktyczny skierowany jest do mieszkańców województwa lubelskiego w wieku 15 lat i więcej, osób aktywnych zawodowo - pracowników i ich członków rodzin. W celu zapisania się na badanie należy pobrać z Urzędu Gminy w Łomazach ankietę zgłoszeniową.

Uzupełniony dokument trzeba zwrócić do 10 listopada 2021 roku. Badania zostaną przeprowadzone w listopadzie.

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe