Łosiczanka laureatką konkursu 

  • 08.11.2021, 17:43
  • (jg)
Łosiczanka laureatką konkursu  fot. Joanna Gąska
Natalia Wróblewska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach otrzymała tytuł laureata etapu okręgowego konkursu ph. „List do Taty”.  

Ocenie poddano 152 prace z 24 szkół podstawowych. Pod uwagę brano samodzielność listów, ich szczerość i autentyczność, jak również umiejętność pokazania roli ojca w życiu dziecka.

Praca Natalii Wróblewskiej weźmie udział w finale ogólnopolskim konkursu. Dodatkowo w etapie okręgowym przyznano nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Wśród nich znalazły się też listy pisane przez uczniów z terenu powiatu łosickiego.

Miejsce trzecie przyznano Antoniemu Maksymiukowi ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łosicach, wyróżnienie otrzymał natomiast  Piotr Golwiej ze szkoły w Starej Kornicy. Uroczyste rozstrzygnięcie etapu okręgowego odbyło się w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe