Łosice: Literaci do piór 

  • 15.11.2021, 09:48
  • (jg)
Łosice: Literaci do piór 
Ruszył nabór do XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Romualda III Mikoszewskiego ph. „Ziemia Najbliższa". 

Wydarzenie organizowane jest przez Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Kultury w Łosicach oraz Łosicki Dom Kultury, pod honorowym patronatem burmistrza Łosic. Zadanie dofinansowane jest z funduszy samorządu Mazowsza. 

Uczestnicy nadsyłają zestawy 3 tematycznych wierszy opatrzonych słownym godłem. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane w wydawnictwach zwartych i czasopismach ogólnopolskich oraz nie mogą być wcześniej nagradzane w innych konkursach.

Prace (wyłącznie maszynopis lub wydruk komputerowy formatu A-4) należy przesłać w sześciu egzemplarzach (każdy wiersz) na adres: Łosicki Dom Kultury, ul. Piłsudskiego 4, 08-200 Łosice, w terminie do 22 listopada 2021 r. (decyduje data stempla pocztowego), z dopiskiem na kopercie: „konkurs Mikoszewski”.

 W konkursie mogą wziąć udział amatorzy oraz członkowie profesjonalnych stowarzyszeń twórczych. Warunkiem jest ukończenie 16 roku życia.  

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe