Nasi akrobaci na medal!

  • 17.11.2021, 12:19
  • (AK)
Nasi akrobaci na medal! MKS Żak Biała Podlaska
Świetnie spisali się reprezentanci MKS Żak Biała Podlaska w III Ogólnopolskich Zawodach w Akrobatycznych Skokach na Ścieżce „Młode Nadzieje” w hali sportowej w Chotomowie w województwie mazowieckim.

W dwudniowej imprezie, organizowanej przez warszawski Klub Sportowy Gazela, rywalizowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z 23 klubów z całej Polski. W kategoriach: basic, młodzieżowej, III klasa i II klasa. Na najlepszych czekały puchary i nagrody.

Wśród podopiecznych trenerów Michała Biegajły i Natalii Toczyńskiej z MKS Żak w klasie II złoty medal zdobyła Maja Di Silvestro, a srebro wywalczył Jakub Burda. Na siódmej pozycji w ścisłym finale uplasowała się Karolina Rumowska. W klasie III Weronika Rusiniak zdobyła srebrny medal, a bialski klub reprezentowały jeszcze Lena Burda i Roksana Lewczuk. W klasie młodzieżowej Danuta Łuć zajęła w finale szóste miejsce, natomiast Oliwia Chwedoruk została sklasyfikowana na dalszych pozycjach.

W klasie AcroBasic brązowy medal zdobył Kacper Kołcoń, piąty w finale był Igor Fiedoruk. Wśród dziewcząt w finale na piątej pozycji znalazła się Julia Kasiedczak, a MKS Żak reprezentowały również Maja Jarosz, Alicja Wolska, Lena Lewczuk, Lilla Ułasiuk, Marika Jarosz i Natalia Kulikowska.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe