Tenisiści stołowi walczyli w Parczewie

  • 24.11.2021, 17:20
  • (AK)
Tenisiści stołowi walczyli w Parczewie MOSiR Parczew
Gmina Parczew i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie byli organizatorami Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego z Okazji Dnia Niepodległości.

W imprezie w sali MOSiR w Parczewie zawodnicy rywalizowali o puchary ufundowane przez burmistrza Parczewa, Pawła Kędrackiego. W pierwszym półfinale po prawej stronie drabinki turniejowej Grzegorz Kazanowski pokonał Jana Juśkiewicza (obaj z Parczewa),  natomiast drugi półfinał to wygrana Piotra Roli z  Mirosławem Korpyszem  (obaj z Paszenek). W finale turnieju Rola pokonał Kazanowskiego 3:1. W rywalizacji o miejsca 2-4 Dariusz  Abramowicz z Kolana przegrał 2:3 z Korpyszem, a w meczu o miejsca 2-3 po lewej stronie drabinki Korpysz pokonał 3:0 Kazanowskiego.

Najlepsza czwórka otrzymała od dyrektor MOSiR, Agnieszki Przekory, puchary burmistrza Parczewa oraz pamiątkowe upominki przekazane przez Promocję Rozwoju Urzędu Miejskiego w Parczewie. Sędzią głównym imprezy był Zbigniew Smoliński, za przebieg i organizację imprezy odpowiadał MOSiR.

Najlepsi zawodnicy turnieju: 1. miejsce - Piotr Rola (Paszenki), 2. Mirosław Korpysz (Paszenki), 3. Grzegorz Kazanowski (Parczew), 4. Dariusz Abramowicz (Kolano), 5. Jan Juśkiewicz (Parczew), 6. Jan Sobechowicz (Łomazy).

(AK)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe