Powiat radzyński: Młodzi mechanicy w ogólnopolskich finałach

  • 25.11.2021, 08:58
  • (joan)
Powiat radzyński: Młodzi mechanicy w ogólnopolskich finałach fot. ZSP Radzyń Podlaski
Aż osiem drużyn reprezentujących Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim uczestniczyło w finałach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

- Finały odbyły się pod koniec października w Poznaniu. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi – informuje Grażyna Dzida, dyrektor ZSP w Radzyniu Podlaskim. - Po raz kolejny determinacja uczniów samochodówki i ich nauczycieli przyniosła wielki sukces. Opiekę nad uczniami podczas trwania finałów pełnili Wojciech Mackiewicz i Karol Michalak.

W kategorii Elektromobilni 5. miejsce w Polsce zajęli Tomasz Bloch i Jakub Szczygieł a 7. miejsce Adrian Maliszewski i Bartłomiej Szczygieł. W kategorii Młody Mechanik 9. miejsce wywalczyli Adrian Maliszewski i Bartłomiej Szczygieł, 13. miejsce Mateusz Próchniewicz i Piotr Popławski, 19. miejsce Karolina Świder i Wojciech Bartochowski a 22. miejsce Tomasz Bloch z Karolem Piekarskim. W kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych 13. miejsce wywalczyli Mateusz Mirończuk i Jakub Wojtaszek a 19. miejsce Jakub Szczygieł i Grzegorz Golanko. (...)

Cały artykuł przeczytacie w radzyńskim wydaniu Słowa Podlasia z 23 listopada

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe