Biała Podlaska: MotoMikołaje pomogą dzieciom

  • 27.11.2021, 09:22
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Biała Podlaska: MotoMikołaje pomogą dzieciom fot. Bialscy Motocykliści/Facebook
W tym roku bialscy motocykliści szykują powtórkę akcji pod hasłem MotoMikołaje. Słowo Podlasia ma przyjemność być patronem medialnym tej charytatywnej akcji.

Zbiórka dla podopiecznych okolicznych domów dziecka już w niedzielę, 5 grudnia. Każdy może wziąć w niej udział, przynosząc w godz. 12:00-15:00 na plac przy ul. Jana III Sobieskiego upominki dla dzieci. Mogą to być słodycze, gry młodzieżowe, środki higieniczno-kosmetyczne, środki czystości, artykuły biurowe.

Prowadzona będzie też zbiórka datków do puszek. Do akcji włączają się również właściciele Kebab Baru, który cały utarg z tego dnia przekażą na rzecz dzieciaków. Po raz kolejny więc kupując kebab, możemy zrobić coś dobrego.

Harmonogram: godz. 11:00 – zbiórka; 11:20 – wyjazd i krótka parada (w zależności od pogody); 12:00 – start zbiórki; 15:00 – zakończenie zbiórki. Organizatorami akcji są Bialskie Motocyklistki, Bialscy Motocykliści oraz MotoSzwagry.

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe