Zapraszają na Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

  • 29.11.2021, 16:23
  • (AK)
Zapraszają na Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
W świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubowie rozegrany zostanie 5 grudnia VII Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Podczas turnieju zaplanowana została zbiórka pieniężna dla Ani, która uległa wypadkowi komunikacyjnemu.

Zapisy uczestników w kategoriach: kobiety „open”, do lat 12 (dziewczęta i chłopcy) oraz chłopcy od 12 do 18 lat - od godziny 11, a rozpoczęcie gier o godzinie 11.30. Natomiast zmagania w kategorii mężczyzn pełnoletnich rozpoczną się o godzinie 13.30, zapisy od godziny 13. Na najlepszych zawodników czekają puchary.

Organizatorami mikołajkowego turnieju są Ochotnicza Straż Pożarna w Dubowie, Uczniowski Ludowy Pożarniczy Klub Sportowy Florian oraz radny gminy Łomazy Kamil Frączek.

Link do zbiórki internetowej na rzecz Ani: www.siepomaga.pl/anna-bondarzewska

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe