Gmina Sosnówka: Dlaczego nie mogę mieć światłowodu?

  • 30.11.2021, 07:20
  • Anna Chodyka
Gmina Sosnówka: Dlaczego nie mogę mieć światłowodu?
Do redakcji Słowa Podlasia zgłosił się Czytelnik, Zbigniew Ruszyński z Lipinek. Jak mówi, w całej wsi kładziono światłowód, a jego dom ominięto. – Sąsiad mieszka 150 metrów ode mnie, a mi powiedziano, że mojego domu nie ma w planach. Mój budynek jest ostatni w miejscowości, ale też chciałbym mieć światłowód. Wiem od sołtysa, że mojego nazwiska nie było nawet na liście – denerwuje się Zbigniew Ruszyński.

To niejedyna osoba niezadowolona z realizacji kładzenia łącza internetowego. Ryszard Zaniuk, który mieszka w Wygnance nr 56, też chciał mieć światłowód, ale go nie doprowadzono. W poprzednim wydaniu pisaliśmy też o sprawie Stanisława Lewczuka również z gminy Sosnówka.

Za daleko od sieci 

Firma Fibee przeanalizowała status inwestycji dla adresów: Lipinka nr 38 i Wygnanka 56. Stwierdziła, że w obu przypadkach lokalizacje nie zostały uwzględnione w projekcie budowy infrastruktury szerokopasmowej, ponieważ były one oddalone od przebiegu sieci głównej. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 30 listopada

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe