Zespół Podlasia miał swoje problemy

  • 01.12.2021, 13:55
  • (AK)
Zespół Podlasia miał swoje problemy Fot. Arkadiusz Kielar
- Miejsce naszego zespołu w trzecioligowej tabeli nie jest zadowalające i według mnie poniżej potencjału. Ale mieliśmy swoje problemy – ocenia dorobek piłkarzy Podlasia Biała Podlaska po pierwszej części sezonu prezes bialskiego klubu, Karol Filipek.

Zespół z Białej Podlaskiej jest w tabeli trzynasty z 21 punktami na koncie, w osiemnastu spotkaniach odniósł 4 zwycięstwa, zanotował 9 remisów oraz 5 porażek. Prezes MKS Podlasie dla "Słowa Podlasia" mówi m. in. o najlepszym i najgorszym spotkaniu naszej drużyny w pierwszej części obecnego sezonu, o nowych zawodnikach, problemach, które miał bialski zespół i trenerach, którzy zgłaszali się do naszego klubu. Jest też mowa o finansowych zaległościach wobec piłkarzy. - Do końca roku wyrównamy drużynie finansowe zaległości, nowy rok chcemy rozpocząć z czystą kartą - mówi Karol Filipek.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 30 listopada. 

 

   

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe