Terespol: Obawiamy się, że może dojść do tragedii na drodze

  • 02.12.2021, 09:25
  • Anna Chodyka
Terespol: Obawiamy się, że może dojść do tragedii na drodze
Mieszkańcy Terespola, denerwują, że muszą jeździć ul. Kodeńską. Wynika to z tego, że ze względu na prace remontowe, w mieście jest zamknięty przejazd kolejowy. Jak wskazuje czytelnik Słowa Podlasia, ul. Kodeńska jest wąska, kręta i nie ma chodnika ani ścieżki rowerowej. Z kolei PKP odpowiada, że przy sprzyjającej pogodzie, prace zakończą się na początku grudnia.

- Przejazd kolejowy w Terespolu miał być remontowany od końca września do 28 października. Mimo to, dotąd nie zakończono prac. Objazd odbywa się ul. Kodeńską. Na tej drodze nie ma ścieżki dla rowerów ani chodnika. Droga jest wąska i kręta, są przy niej barierki, więc problemem jest nawet wyminąć pieszego. Dzień jest krótki, szybko robi się ciemno, a droga nie jest odpowiednio oświetlona. Rozmawiałem z mieszkańcami i obawiamy się, że może dojść do tragedii. Zwłaszcza, że jak jadą dwa samochody ciężarowe, jeden musi zjeżdżać na pobocze – wskazuje Czytelnik Słowa Podlasia.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 30 listopada

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kierowca
Kierowca 02.12.2021, 15:49
Coś ten covid długo trzyma ta ekipę remontową.
Wszystko to śmiechu warte.

Pozostałe