Zapraszają na turniej w Parczewie

  • 02.12.2021, 19:36
  • (AK)
Zapraszają na turniej w Parczewie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w I Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa w kategorii open.

Impreza odbędzie się w niedzielę 12 grudnia o godzinie 11 w sali MOSiR na stadionie przy Al. Jana Pawła II 1. Cały cykl Grand Prix Parczewa składa się z czterech indywidualnych turniejów, które są każdorazowo punktowane i wliczane do ogólnej klasyfikacji.

Impreza jest organizowana w ramach programu realizowanego przez MOSiR w roku 2021 i 2022 z funduszy  MOPS. Podstawowym założeniem programu jest podjęcie działań podnoszących jakość procesu wychowania i profilaktyki w mieście i gminie Parczew, preferującego przede wszystkim zdrowy styl życia wśród młodzieży i osób dorosłych. Celem jest popularyzacja tenisa stołowego w Parczewie i okolicach.

Organizatorzy zapraszają do aktywnego udziału w zawodach o puchar burmistrza Parczewa, do wygrania są trofea sportowe i cenne nagrody rzeczowe.

 

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe