Gmina Zalesie: Nowy wóz strażacki

  • 05.12.2021, 10:19
  • (jlk)
Gmina Zalesie: Nowy wóz strażacki fot. OSP Dobryń Duży
Jednostka OSP Dobryń Duży otrzymała nowy wóz strażacki. 

W uroczystym przekazaniu wozu wzięli udział druhowie z jednostek z terenu gminy Zalesie, wójt Jan Sikora i zaproszeni goście, w tym zastępca komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie starszy brygadier Piotr Zmarz i zastępca komendanta miejskiego PSP w Białej Podlaskiej bryg. Marek Chwalczuk

Volvo GCBA 4,3/24/3 zostało kupione w 2020 roku ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, firm ubezpieczeniowych, budżetu gminy Zalesie oraz pieniędzy pozyskanych od darczyńców przez druhów OSP. 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe