Nasz zawodnik jest mistrzem Polski

  • 10.01.2022, 19:45
  • (AK)
Nasz zawodnik jest mistrzem Polski Nadesłane
Bartłomiej Parafiniuk z Automobilklubu Bialskopodlaskiego to mistrz Polski w klasyfikacji kierowców Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski 2021.

W siedzibie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się Ogólnopolskie Zakończenie Sezonu 2021 w Sportach Popularnych i Turystyce Polskiego Związku Motorowego. Sezon Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski w 2021 roku składał się z ośmiu rund, a droga do uzyskanego tytułu mistrza Polski przez Bartłomieja Parafiniuka to wygrane trzy rundy oraz dwa drugie miejsca.

Więcej w najnowszym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bialanin
Bialanin 12.01.2022, 21:21
Gratulacje!

Pozostałe