Międzyrzec Podlaski: Weź udział w konkursie kolęd i pastorałek

  • 14.01.2022, 09:31
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Weź udział w konkursie kolęd i pastorałek fot. Paulina Chodyka-Łukaszuk/Archiwum
Mimo że sala widowiskowa wciąż jest w remoncie, ośrodek kultury nie rezygnuje z organizacji konkursu kolęd. Do udziału zaprasza dzieci i młodzież z terenu miasta. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 stycznia.

Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim organizuje II Konkurs Kolęd i Pastorałek. Mogą wziąć w nim udział dzieci i młodzież szkolna z terenu miasta. Wystarczy, że nagrają własne wykonanie kolędy lub pastorałki, a film (lub link do filmu) prześlą na adres e-mail: [email protected] Do nagrania należy dołączyć imię i nazwisko wykonawcy oraz nazwę szkoły lub przedszkola, do którego uczęszcza dana osoba.

Kolędy mogą być wykonane a capella, z elektronicznym podkładem lub akompaniamentem. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 stycznia, a wyniki konkursu ogłoszone będą 26 stycznia o godz. 18:00 na facebookowym profilu ośrodka kultury. Organizatorzy zapewniają, że wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a najlepsi nagrody finansowe. Laureaci zostaną zaproszeni do zaprezentowania się publiczności na żywo, podczas przeglądu kolędniczego w 2023 roku. 

Ważną informacją jest to, że zgłoszenie do konkursu oznacza zgodę na upublicznienie nagrania na Facebooku, z podaniem imienia i nazwiska wykonawcy oraz nazwy szkoły lub przedszkola, do której uczęszcza.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe