Wisznice: Licealiści mają czytelnię

  • 14.01.2022, 09:38
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Wisznice: Licealiści mają czytelnię fot. LO Wisznice
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach otrzymało dofinansowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025. Dzięki wsparciu doposażono księgozbiór w lektury szkolne w papierowej formie, a także audiobooki i e-booki. Na bibliotecznych półkach zagościły też liczne nowości.

Warto zaznaczyć, ze pozyskane fundusze pozwoliły nie tylko wzbogacić księgozbiór, ale również zmienić wygląd biblioteki i czytelni. Co istotne, W tej edycji programu przewidziano bowiem także pieniądze na zakup wyposażenia do szkolnych bibliotek.

W ramach programu można było kupić nie tylko sprzęt usprawniający pracę nauczyciela bibliotekarza. W tym komputery, czytniki e-booków, regały biblioteczne i fotele, ale też poprawić oświetlenie pomieszczeń. Część wsparcia przeznaczone było także na działania promujące czytelnictwo.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 11 stycznia

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe