Nowy zastępca komendanta policji

  • 04.09.2017, 15:07
  • Polub nas na Facebooku
Nowy zastępca komendanta policji nadesłane
Od 1 września bialska Komenda Miejska Policji ma dwóch zastępców. Właśnie tego dnia wprowadzony został na to stanowisko mł. insp. Andrzej Antoniewski.

Wprowadzenia nowego zastępcy dokonał komendant miejski policji mł. insp. Grzegorz Pietrusik, który życzył mu skutecznej i efektywnej służby na nowym stanowisku. Gratulacje i życzenia złożyli komendantowi pracownicy i kadra kierownicza jednostki. Piątkowa uroczystość odbyła się w obecności kadry kierowniczej jednostki, policjantów oraz pracowników cywilnych.

Czym będzie zajmował się nowy zastępca komendanta? Rzecznik Barbara Salczyńska-Pyrchla informuje, że Antoniewski odpowiadać będzie za pracę funkcjonariuszy pionu prewencji. Świeżo upieczony zastępca komendanta służbę w policji rozpoczął w 1998 r. – Ostatnio piastował stanowisko zastępcy komendanta powiatowego policji w Lubartowie. Przez wiele lat związany był z Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. Pełnił m.in. funkcję naczelnika wydziału prewencji – wylicza rzecznik KMP.

 

(jd)

Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe