BIAŁA PODLASKA: Znaleziono zwłoki zaginionego bialczanina

  • 20.10.2017, 13:11 (aktualizacja 20.10.2017 15:48)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
BIAŁA PODLASKA: Znaleziono zwłoki zaginionego bialczanina

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 64-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który 11 października wyszedł z domu i przepadł. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie. 19 października przed południem ciało znaleziono na łąkach w Styrzyńcu.

– Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu prowadzone były szeroko zakrojone poszukiwania. Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać. W działaniach tych, poza policjantami z powiatu bialskiego, uczestniczyli policjanci sekcji antyterrorystycznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Rozległy teren, w którym prowadzone były działania, sprawdzony został za pomocą drona, psa tropiącego oraz psa do wyczuwania zapachów zwłok ludzkich – informuje rzecznik bialskiej KMP Barbara Salczyńska-Pyrchla.

W poszukiwania włączyli się również strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz OSP w powiecie. Strażacy sprawdzili także m.in. koryto rzeki Krzna i okolicznych zbiorników wodnych.

Dopiero w czwartek 19 października policjanci z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, sprawdzając po raz kolejny trudno dostępny teren, znaleźli ciało mężczyzny na terenie łąk w Styrzyńcu. – Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci – dodaje rzecznik.

(k)

 

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
R.D
R.D 21.10.2017, 03:45
Szczere Kondolencje Rodzinie.

Pozostałe