Mobilny kontener w sobotę na bialskich osiedlach

  • 3.11.2017, 14:25 (aktualizacja 03.11.2017 14:33)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Mobilny kontener w sobotę na bialskich osiedlach
Bialskie Wodociągi i Kanalizacja WOD-KAN zachęcają do włączenia się do zbiórki problematycznych odpadów. W sobotę 4 listopada mobilny kontener pojawi się w dwóch kolejnych miejscach.

Jeśli nie wiecie, co zrobić z nietypowymi odpadami lub macie niepotrzebne rzeczy, które zawadzają wam w garażach, piwnicach i ogrodach możecie teraz łatwo rozwiązać swój kłopot. Urząd Miasta i bialski WOD-KAN wychodzą naprzeciw potrzebom mieszkańców i uruchamiają mobilny punkt zbierania odpadów.

28 października mobilny kontener postawiono przy ul. Grzybowej oraz Żwirowej. W sobotę 4 listopada kontener na odpady pojawi się w dwóch kolejnych miejscach: - na ul. Żwirki i Wigury w godzinach 8-11 - przy Wieży Ciśnień (obok Dworca PKP) w godzinach 11.30-14.30.

Co można zaliczyć do odpadów kłopotliwych? Np. przeterminowane leki, pojemniki po aerozolach, zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, farby, opakowania po farbach, tusze, tonery do drukarek, baterie czy akumulatory.

Odpady pomogą odebrać obecni na miejscu pracownicy. Warto przypomnieć, że odpady biodegradowalne (trawa, liście, itp.), wielkogabarytowe (lodówki, pralki, itp.) czy remontowo-budowlane, można oddać bezpośrednio do stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Ekologicznej 1 w każdą sobotę w godz. 7-15.

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kati
Kati 4.11.2017, 09:28
Brawo Pani Gosiu!

Pozostałe