Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

  • 9.11.2017, 08:25
  • Grupa Tipmedia
Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?
Odpowiednio dobrany pierścionek to obowiązkowy element udanych zaręczyn. Należy pamiętać, że nie tylko sam sposób jego wręczenia, ale również wygląd pierścionka ma ogromne znaczenie, wszak będzie on towarzyszył twojej narzeczonej aż do dnia ślubu. Warto więc dobrze przemyśleć to, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać i na co zwrócić uwagę.

Pierścionek z diamentem zawsze w modzie

Już Marylin Monroe wiedziała, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty. Nieprzypadkowo, wielu mężczyzn deklaruje wierność tej popularnej maksymie, wybierając na tak wyjątkową okazję, jak oświadczyny, pierścionek z diamentem. Klasyczny, ponadczasowy styl pierścionka, ukoronowanego pojedynczym klejnotem, to przykład nieśmiertelnej zaręczynowej klasyki. W tworzeniu fantastycznej szmaragdowej biżuterii od dziesięcioleci przoduje Swarovski, dlatego warto sprawdzić propozycje pierścionków od tego uznanego producenta. Nikt jednak nie powiedział, że musisz ograniczać się wyłącznie do pierścionka z jednym kamieniem szlachetnym. Rynek oferuje bowiem szeroki wybór pierścionków, które wieńczy kilka starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych kamieni, razem tworzących fantastyczne kompozycje.

Pierścionek złoty? Srebrny? A może platynowy?

Wybór właściwego kruszcu ma nie mniejsze znaczenie niż odpowiedni kamień, stanowiący ukoronowanie pierścionka. Warto pamiętać, że oświadczyny są wydarzeniem szczególnym, często decydują o wspólnie spędzonej reszcie życia. Warto więc na tę okazję przygotować coś specjalnego. Bez dwóch zdań, najlepiej prezentują się pierścionki zaręczynowe wykonane z najbardziej szlachetnego kruszcu. Diamenty nieprzypadkowo najlepiej prezentują się w towarzystwie złota, srebra lub platyny. Inspiracje znajdziesz pod adresem: https://arande.pl/store/pl/c/Jean-Paul-Gaultier/65. Oczywiście, nikt nie powiedział, że musisz ograniczyć się wyłącznie do jednego koloru kruszcu. Niesłabnącą popularnością cieszy się połączenie żółtego, białego czy różowego złota – w dowolnej konfiguracji.

Bogaty wybór pierścionków dostępnych na rynku może wywoływać niemały zawrót głowy, jednak dzięki temu, możesz wybrać produkt idealnie dopasowany do upodobań swojej partnerki, a także budżetu, którym dysponujesz. Wybierając pierścionek zaręczynowy, warto zwrócić uwagę na dedykowane kolekcje biżuterii, które znajdziesz np. pod adresem https://arande.pl/store/Kolekcje-Specjalne. Kto wie, być może w przyszłości zapragniesz do pięknego pierścionka dobrać elegancką bransoletkę, naszyjnik lub kolczyki?

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia
Podziel się:

Pozostałe