Bialczanka walczyła o dużą kasę

  • 11.11.2017, 23:19 (aktualizacja 11.11.2017, 23:26)
  • Polub nas na Facebooku
Bialczanka walczyła o dużą kasę
Pochodząca z Białej Podlaskiej Agata Reszko wzięła udział w programie Joker emitowanym na kanale Super Polsat. Opuściła go bogatsza o 50 tys. zł, bo właśnie tyle udało jej się wygrać.

Formuła nowego teleturnieju polega na tym, że każdy uczestnik odpowiada na dziesięć pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich są cztery warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci siedmiu tytułowych "Jokerów", które służą do eliminacji niepoprawnych odpowiedzi. Jeden z Jokerów to specjalna szansa na pomoc w udzieleniu odpowiedzi przez obecną w studiu osobę towarzyszącą. Co ważne niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą trzech Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada - traci wtedy 3 stopnie na tabeli wygranej.

W odcinku wyemitowanym 8 i 9 listopada wystąpiła pochodząca z Białej Podlaskiej Agata Reszko, która obecnie mieszka w Warszawie i pracuje w branży rozrywkowej prowadząc quizy.

Mieszkając jeszcze w Białej angażowała się w różnego rodzaju inicjatywy, była przewodniczącą młodzieżowej rady miasta i współorganizowała programy typu talent show.

Agata w programie Joker zmierzyła się z pytaniami dotyczącymi m.in. ilości cudów świata, datą śmierci księżnej Diany oraz lokalizacji plaży Copacabana. Braki wiedzy uczestniczka nadrabiała uśmiechem oraz dobrym humorem, o który zadbał prowadzący program Krzysztof Ibisz. Ten nawet zamienił się z nią na moment na role i pozwolił Agacie poprowadzić program i przepytać go. - Nie szlam tam po to żeby wygrać, szlam po to żeby się bawić i poznać Krzysztofa Ibisza, który jest przesympatycznym człowiekiem. Jak widać było w programie polubiliśmy się - mówi w rozmowie ze Słowem bialczanka.I dodaje: - Uważam ze w takim programie może wziąć udział każdy, z tego co wiem to były castingi i każdy mogl się zgłosić. Warto próbować.

 

Ostatecznie bialczanka dobrnęła do ostatniego pytania i poprawnie na nie odpowiedziała. Nagrodą w programie było 50 tys. zł. Podczas programu uczestniczka zdradziła, że jeśli wygra pojedzie na zagraniczną wycieczkę. Gratulujemy!

Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe