Międzyrzec Podlaski: Uczeń ekonomika ze stypendium

  • 13.11.2017, 10:29 (aktualizacja 13.11.2017 13:50)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Międzyrzec Podlaski: Uczeń ekonomika ze stypendium
Benedykt Lewandowski, uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej znalazł się w gronie 258 najlepszych uczniów z województwa, którzy w tym roku uhonorowani zostali stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Benedykt jest uczniem klasy IV międzyrzeckiego Zespołu Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej. 7 listopada wziął udział w uroczystości wręczenia dyplomów najzdolniejszym uczniom z województwa lubelskiego, która odbyła się w sali błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Benedyktowi towarzyszył dyrektor ZSE Robert Matejek.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów, przyznawane jest uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.Wyróżniani w ten sposób są również uczniowie, wykazujący szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

W tym roku 258 uczniom z województwa lubelskiego zostały przyznane takie stypendia.

Monika Pawluk

 

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe