Huszlew w rządowym programie Bezpieczna+

  • 13.11.2017, 11:58 (aktualizacja 13.11.2017 13:48)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Huszlew w rządowym programie Bezpieczna+
Rządowy program wspomagania organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach – Bezpieczna+ stanowi kontynuację i rozszerzenie rządowego programu "Bezpieczna i przyjazna szkoła", od września w programie tym uczestniczą uczniowie Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie.

Z nowym rokiem szkolnym uczniowie Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie pod opieką nauczycieli: Katarzyny Maksymiuk, Marzanny Kulickiej, Alicji Stefanowicz i Marka Chmiela rozpoczęli realizację rządowego  programu Bezpieczna +. W ramach programu uczestniczą w projekcie "Teatr z klasą". 

Celem przedsięwzięcia i jego głównym założeniem jest zbudowanie pozytywnego klimatu szkoły i integracja społeczności lokalnej, włączając do współpracy organizacje i instytucje działające na terenie gminy Huszlew i powiatu Łosickiego. Dzięki działaniom wychowawczym przewiduje się kształtowanie prawidłowych relacji rówieśniczych, a także przybliżenie dzieciom i młodzieży świata teatru, wskazanie sposobów  na ciekawe, twórcze i bezpieczne zagospodarowanie wolnego czasu. 

– Teatr Buffo w Warszawie oraz Teatr Dramatyczny w Białymstoku. Ciekawym elementem projektu są warsztaty teatralne prowadzone przez zawodowych aktorów, dzięki którym dzieci poznają nie tylko kulisy ich pracy, ale tez mogą skorzystać z fachowych porad artystów – relacjonuje dyrektor Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie, Renata Tomczuk

Więcej przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa, 14 listopada

Joanna Gąska

 

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe