Biała Podlaska: Bezpłatna pomoc prawna dla mieszkańców

  • 03.01.2018, 08:00 (aktualizacja 03.01.2018, 10:56)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Bezpłatna pomoc prawna dla mieszkańców
Nieodpłatna pomoc prawna od 2 stycznia udzielana będzie w dwóch punktach na terenie miasta. Pierwszy jest zlokalizowany przy ul. Łaziennej 3, drugi w budynku przy alei Tysiąclecia 22.

Z pomocy prawnej bez opłat w przy ul. Łaziennej 3 będzie można skorzystać w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 9-13, a w środy w godz. 12-16. Z kolei w punkcie przy alei Tysiąclecia 22 pomoc jest świadczona przez adwokata lub radcę prawnego w poniedziałki i środy w godz. 10-14, we wtorki w godz. 9-13, w czwartki w godz. 8-12 i w piątki w godz. 12-16.

Co obejmuje nieodpłatna pomoc prawna? Między innymi poinformowanie osoby uprawnionej o obowiązującym stanie prawnym, o przysługujących jej uprawnieniach lub wskazanie osobie uprawnionej sposobu rozwiązania jej problemu prawnego albo udzielenie pomocy w sporządzeniu projektu pisma w wyżej wymienionych sprawach.

Nieodpłatna pomoc prawna nie obejmuje natomiast spraw podatkowych, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, z zakresu prawa celnego, dewizowego i handlowego, a także związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, z wyjątkiem przygotowania do rozpoczęcia tej działalności.

(jd)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bob
bob 21.08.2018, 12:01
Tylko napiszcie kto może z takiej porady skorzystać ,bo nie każdy .

Pozostałe