Traperzy pobiegną już czwarty raz

  • 03.01.2018, 08:00 (aktualizacja 03.01.2018, 11:03)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Traperzy pobiegną już czwarty raz
27 stycznia odbędzie się kolejna edycja platerowskiego Biegu Trapera. Jest to jedna z niewielu zimowych imprez sportowych na tym terenie. Trasa o długości 9,5 km przebiega przez malownicze, lecz bardzo wymagające tereny Leśnictwa Kisielew.

Organizatorzy informują, że start biegu oraz wyścigu nordic walking nastąpią z terenu Rancza Kisielew (teren w okolicy leśniczówki Kisielew) o godzinie 11. Meta znajdować się będą w miejscu startu. Trasa biegu i nordic walking poprowadzi przez polne drogi i tereny leśne. Dystans wynosi około 9,5 km. Trasa nie ma atestu PZLA. Pomiar czasu zostanie wykonany z pomocą sędziów, ręcznie. Każdy kilometr trasy będzie oznaczony. Zawodników obowiązuje limit czasu 100 minut w biegu. Zapisów elektronicznych można dokonywać na stronie www.elektronicznezapisy.pl.

(jg)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe