Międzyrzec Podlaski: Wręczą Sportowy Wawrzyn

  • 08.01.2018, 10:59 (aktualizacja 08.01.2018, 11:02)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Międzyrzec Podlaski: Wręczą Sportowy Wawrzyn
Wzorem ubiegłego roku po raz kolejny zostaną uhonorowane osoby wyróżniające się w dziedzinie sportu. Nagroda "Sportowy Wawrzyn 2017" to inicjatywa burmistrza miasta Zbigniewa Kota.

W plebiscycie zostaną wyłonieni laureaci w trzech kategoriach: zawodnik/drużyna, trener oraz działacz sportowy. Kandydatów w poszczególnych kategoriach można było zgłaszać drogą elektroniczną. Kolejnym etapem będzie głosowanie poprzez stronę internetową miasta. Potrwa ono od 15 do 31 stycznia. 4 stycznia kapituła konkursowa wybrała sportowców, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu plebiscytu.

W kategorii zawodnik są to: Jakub Celiński – pływanie; Jakub Jakimiak – pływanie; Wiktor Kukawski – szachy; Kacper Siedlanowski – taekwondo olimpijskie; Mateusz Skrzat – trójbój siłowy; Patrycja Waszczuk – szachy.

W kategorii drużyna rywalizują Dominika Chalimoniuk i Patryk Zbucki (taniec) z drużyną siatkarzy z Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim. Natomiast o miano najlepszego trenera walczą Marcin Hołoweńko, trener lekkiej atletyki, i Wojciech Lubański, trener pływania.

W kategorii działacz sportowy została zgłoszona tylko jedna kandydatura – Tadeusza Żechowskiego, kierownika drużyny seniorów piłki nożnej w KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski. Dlatego kapituła zadecydowała nie przeprowadzać w tym przypadku drugiego etapu plebiscytu i przyznać nagrodę w pierwszym etapie.

(mp)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olka
Olka 07.02.2018, 13:24
Kiedy poznamy wyniki ?

Pozostałe