Startuje ósma edycja Bialskiej Ligi Szachowej

  • 09.01.2018, 08:05
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Startuje ósma edycja Bialskiej Ligi Szachowej
Ósma Bialska Liga Szachowa zostanie zainaugurowana w tym tygodniu. Miłośników królewskiej gry czeka w tym roku sześć turniejów. Każdy z nich zostanie rozegrany w innej miejscowości powiatu bialskiego.

Pierwsze spotkanie w ramach ósmej ligi odbędzie się 13 stycznia o godz. 10 w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu. Zarówno ten, jak i pozostałe turnieje z cyklu, zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, z tempem 15 minut na rozegranie partii przez zawodnika.

W turnieju mają prawo uczestniczyć wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu bialskiego i powiatów sąsiednich.

Zgłoszenia należy dokonywać na adres Szkolnego Związku Sportowego w Białej Podlaskiej lub sędziego zawodów Marka Uścińskiego (tel. 509 926 526) albo w dniu zawodów, 30 minut przez ich rozpoczęciem, u sędziego prowadzącego rozgrywki oraz na stronie internetowej www.chessarbiter.com. Miejsca i terminy kolejnych turniejów zostaną podane w późniejszym terminie.

(sb)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe