Gmina Sarnaki: Bezpłatne badania kardiologiczne

  • 13.01.2018, 08:02
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Gmina Sarnaki: Bezpłatne badania kardiologiczne
Kompleksowe bezpłatne badania kardiologiczne dla mieszkańców gminy Sarnaki to kolejna odsłona akcji Stowarzyszenia Przyjaciół Serpelic pt. "Razem dla zdrowia i prawa".

Stowarzyszenie Przyjaciół Serpelic niedawno rozpoczęło świętowanie jubileuszu 20-lecia działania na rzecz mieszkańców gminy Sarnaki. Jubileusz zapoczątkowała akcja "Razem dla zdrowia i prawa", z której skorzystało już ponad 70 mieszkańców. Prezes SPS Grzegorz Arasymowicz wspólnie z Centrum Medycznym Medikuz zapraszają na jej trzecią edycję. – Tym razem pomoc lekarska będzie obejmowała kompleksowe badania kardiologiczne prowadzone przez lekarza specjalistę – wyjaśnia Arasymowicz.

Z bezpłatnych badań i porady lekarskiej będzie można skorzystać 27 stycznia od godz. 9 w przychodni Medikuz w Białej Podlaskiej przy al. Tysiąclecia 4. Zapisy pod nr tel. 603 750 403.

(jg)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe