Biała Podlaska: Jeden procent może pomóc

  • 17.01.2018, 08:00
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Jeden procent może pomóc
Bialczanin Jacek Skolimowski potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie i rehabilitację, dlatego każda złotówka jest na wagę złota. Wesprzeć go można m.in. przekazując 1 procent podatku.

Przez wiele lat bialczanin był czynny zawodowo i prowadził aktywny tryb życia. W pewnym momencie jednak wszystko się zawaliło. – Trzy lata temu doznałem udaru rdzenia kręgowego, co spowodowało trwały niedowład kończyn dolnych. Ponadto przed dwoma laty przeszedłem operację nowotworu złośliwego jelita grubego. Jestem osobą niepełnosprawną i z trudem poruszam się na wózku inwalidzkim – opowiada pan Jacek.

Obecnie jego stan nie jest najlepszy. – Ale ciągle wierzę, że nie beznadziejny. Muszę poddać się intensywnemu leczeniu oraz trudnym i kosztownym zabiegom rehabilitacyjnym. Mam nieodpartą chęć życia i działania – przekonuje.

Aby  pan Jacek mógł wrócić do normalnego życia, potrzebne jest wsparcie. Każdy, kto ma ochotę to uczynić, może to zrobić za pośrednictwem Fundacji Avalon. Wystarczy wybrać jedną z trzech form wsparcia. Pierwsza z nich to przekazanie 1 procenta podatku.

W zeznaniu rocznym PIT wpisujemy numer KRS 0000270809, w następnej pozycji "informacje uzupełniające" wpisujemy: Skolimowski 7380.

Ponadto można przekazać dowolną kwotę jako darowiznę, dokonując przelewu bankowego lub wpłacić na poczcie, podając nazwę odbiorcy:

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa. Rachunek odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, tytuł wpłaty: Skolimowski 7380. Jest jeszcze jedna forma pomocy, to SMS charytatywny pod nr  75165 o treści: Pomoc 7380. Koszt takiego esemesa to 6,15 zł brutto z VAT.

(jd)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe