Biała Podlaska: Seniorzy śpiewająco przywitali rok

  • 20.01.2018, 08:09
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Biała Podlaska: Seniorzy śpiewająco przywitali rok
Bialski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów tradycyjnie przywitał rok koncertem kolęd i pastorałek. Był czas na rozmowy, złożenie sobie życzeń i planowania kolejnych działań. Jedno jest pewne: to będzie aktywny rok!

Seniorzy spotkali się 15 stycznia w sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41. Prezes bialskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Maria Skonieczna podkreśliła: – Spotykamy się, żeby dodać sobie otuchy, życzyć wszystkiego najlepszego, cieszyć się, że jesteśmy razem.

Obecna na spotkaniu noworocznym Bogumiła Zieńczuk, naczelnik wydziału polityki społecznej, kultury i sportu UM, w rozmowie ze "Słowem" zapewniła, że magistrat stara się wspierać osoby starsze w każdy możliwy sposób. – Mamy radę seniorów, osoby starsze działają też w klubach seniora w Bialskim Centrum Kultury, pomagamy w organizacji występów, drzwi wydziału polityki społecznej są dla nich otwarte, działa tu specjalna komórka zajmująca się seniorami – wylicza Zieńczuk. 

Spotkanie noworoczne pod hasłem "Gwiazdko świeć, kolędo leć", na które przybyło ponad stu gości, okrasił występ zespołu Ave pod kierownictwem Leona Głuchowskiego. Do wspólnego śpiewania muzycy zachęcili również zgromadzonych w sali seniorów. 

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, 23 stycznia

Justyna Dragan

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe