Łosice: Wojownik potrzebuje wsparcia

  • 24.01.2018, 09:08 (aktualizacja 24.01.2018, 09:11)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Łosice: Wojownik potrzebuje wsparcia
Ledwie skończył 16 lat, rozpoczął naukę w szkole w średniej w Łosicach, a już toczy największą walkę – walkę o życie. Od kiedy Kacper Demianiuk z Olszanki zachorował na białaczkę szpikową, musiał odłożyć na bok wszystkie inne plany.

Młodzież z Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łosicach, ze szkoły, w której Kacper rozpoczął we wrześniu naukę, postanowili wesprzeć kolegę i organizują dla niego koncert charytatywny połączony z licytacją. Każdy może zaangażować się w tę akcję, albo ofiarowując coś od siebie, albo wpłacając pieniądze na konto 43 8038 0007 0000 3076 3000 0010.

Jak zapewnia Magda, jedna z organizatorek, niczym nie będą gardzić. – Jedynie chcielibyśmy, żeby te rzeczy były w dobrym stanie, po prostu żeby inni chcieli o nie walczyć na licytacji, bo przecież o to tutaj chodzi. Podarunki proszę przynosić do szkolnego sekretariatu do 5 lutego. Z góry dziękujemy za każdy podarunek – mówi uczennica. O terminie koncertu poinformujemy wkrótce.

Kacper w październiku ubiegłego roku zachorował na ostrą białaczkę szpikową. Wraz z rodziną mieszka w Olszance. W maju skończył 16 lat, ledwo rozpoczął naukę w Technikum Hotelarskim, a tu spadła na niego taka szokująca wiadomość. Z dnia na dzień musiał zrezygnować z nauki, ze swoich planów, nowych znajomych. I rozpocząć długą walkę z chorobą. Obecnie przebywa w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. A my wszyscy możemy mu pomóc.

Joanna Gąska

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe